Natron Yazılım Firması Video Eğitim Portalı

Natron Yazılım firması video eğitim portalı marmara.videoegitim.com deneme amaçlı olarak bir süreliğine üniversitemize ücretsiz kullanıma sunulmuştur.  Bu portalın amacımız siz öğretim elamanı ve öğrencilerimizin alanları ile ilgili teknik eğitimleri ve özellikle profesyonel iş hayatınız için gerekli olan kişisel gelişim eğitimlerini günümüz teknolojisinden yararlanarak hızlı ve en özgür şekilde olarak almanızı sağlamaktır.

Deneme amaçlı olarak hizmete sunulan eğitim portalında Autocad, SolidWorks, Catia, AutoCAD, Siemens UG NX, Autodesk Inventor, SolidCAM, ANSYS, gibi çizim ve analiz programlarının yanı sıra Ofis Programları, İş Sağlığı ve Güvenliği gibi kişisel gelişim konuları da dahil olmak üzere 42 konuda 98 farklı kategoride 2978 video eğitimi bulunmaktadır.

Nasıl Yararlanılır?

Kullanıcılar http://www.marmara.videoegitim.com/  adresinde sağ üst kösede yer alan Kayıt Ol seçeneğini kullanarak öğrencilerimiz personelimiz @marmara.edu.tr uzantılı mailleri ile, öğrencilerimiz ise @marun.edu.tr uzantılı mail seçeneğini kullanarak sisteme kayıt olurlar.  Bu kayıt sonrası mail adreslerine gönderilecek şifre kullanılarak arzu edilen eğitim alınabilir.

http://www.marmara.videoegitim.com/


Bu sayfa Mechanical Engineering tarafından en son 16.03.2020 22:43:37 tarihinde güncellenmiştir.

Makine Mühendisliği

HIZLI ERİŞİM